Skip to content

Solidna i komfortowa firma transportowa

Wispol to polska firma działająca na rynku od niespełna 20 lat. Przez te kilkanaście lat firma znacznie się rozwinęła i skupia się głównie na wyjazdach krajowych oraz wynajmie autokarów na trasach zagranicznych. Flota składa się z ponad 50 pojazdów, w tym luksusowych autokarów, które spełniają wszystkie współczesne wymagania od komfortu pasażerów po bezpieczeństwo podczas transportu.

Obsługiwanymi przez firmę przystankami są: w Cieszynie, Goleszowie, Ustroniu, Wiśle, Istebnej, Koniakowie, Skoczowie i Bielsku-Białej. Zapewnia również przewozy na naszej rozbudowanej sieci międzymiastowej: Brenna, Górki Wielkie i Górki Małe oraz wiele innych przystanków w Polsce.

Korzystając z floty 16-osobowych pojazdów firmy Wispol, można cieszyć się komfortową i bezproblemową podróżą. Każdy autokar wyposażony jest w odchylane fotele, indywidualne oświetlenie LED oraz dostęp do lodówki. Wewnątrz każdego autokaru dostępna jest również toaleta, klimatyzacja oraz możliwość korzystania z wi-fi. Autokary firmy Wispol są regularnie utrzymywane w nienagannym stanie, dlatego możesz mieć pewność, że ten pojazd za każdym razem bezpiecznie dostarczy Cię do celu. Klient ma prawo do przewozu jednego samochodu lub dwóch rowerów. Marka Wispol to najbezpieczniejszy, najbardziej komfortowy i relaksujący sposób poruszania się po Twoim mieście, mamy rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Wraz z zakupem biletu klient ma prawo do przewozu jednego samochodu lub dwóch rowerów. Bilety można nabyć online na stronie internetowej telefon wispol.

3 komentarze

 1. Żaneta
  14 lipca 2022 @ 14:30

  Chciałabym podziękować, wyrazić wdzięczność i podziw w imieniu wszystkich pracowników, którzy wysyłali swoje paczki za pośrednictwem wspaniałej i niezawodnej firmy transportowej. Uważam, że każdy powinien wiedzieć, jak wiele robicie dla swoich klientów.

 2. Mariusz
  14 lipca 2022 @ 14:31

  Jako osoba często podróżująca miałem okazję korzystać z różnych firm transportowych. Jednak po skorzystaniu z usług Wispol jestem pod wielkim wrażeniem ich poziomu obsługi klienta, są bardzo profesjonalni i rzetelni.

 3. Monika
  14 lipca 2022 @ 14:32

  Jestem pod wielkim wrażeniem i dziękuję za doskonałe usługi. Nikt inny nie robi tego lepiej i właśnie to sprawia, że wybieram Was ponad inne firmy za najlepszą jakość świadczenia usług.

Dodaj komentarz