Skip to content

Umowa z IT Taxi podpisana przez Ubera

Uber, największa na świecie aplikacja do przewozu osób, wykonała ważny ruch we Włoszech. Firma podpisała umowę z IT Taxi, największym w kraju dyspozytorem taksówek, na integrację swojej aplikacji ride-hailingowej z platformą IT Taxi.

Dzięki tej umowie Uber będzie dostępny w ponad 80 nowych miastach, w tym w Rzymie, Mediolanie, Turynie i Bolonii. W ramach umowy z IT Taxi dostęp do platformy Uber uzyska również ponad 12 000 taksówkarzy. 

Taxi, na terenie dowolnego miasta w Polsce. Dzięki tej bazie masz dostęp do taksówek w wybranej lokalizacji, szybko i w atrakcyjnej cenie.

Uber podpisał umowę o połączeniu swoich aplikacji, dzięki czemu do 2025 r. wszystkie taksówki będą miały dostęp do sieci Uber.

To dla nas niezwykle ważna umowa podpisana na jednym z najważniejszych rynków na świecie. Jesteśmy przekonani, że połączenie naszej aplikacji z taksówkami to gwarancja nowej jakości dla klientów – powiedział Dara Khosrowshahi, CEO Ubera.

5 komentarzy

 1. Sylwia
  30 maja 2022 @ 14:06

  Mieszkam w Rzymie i bardzo trudno było mi się poruszać bez Ubera. System transportu publicznego jest fatalny, zwłaszcza w nocy, kiedy nie kursuje zbyt wiele autobusów i pociągów. Ponadto, jako obywatelka amerykańska mieszkająca za granicą, zawsze martwię się o swoje bezpieczeństwo, gdy korzystam z transportu publicznego – zwłaszcza w nocy.

 2. Alina
  30 maja 2022 @ 14:06

  Jestem bardzo podekscytowana pojawieniem się aplikacji Uber we Włoszech i wiem, że będzie to przełomowe wydarzenie dla całego kraju.

  To świetny sposób na przemieszczanie się z miejsca na miejsce, a fakt, że rząd włoski w końcu zdecydował się oficjalnie zezwolić na korzystanie z Ubera, oznacza, że wszyscy będziemy mogli wyjść z domu i cieszyć się życiem.

 3. Krystian
  30 maja 2022 @ 14:08

  Bardzo się cieszę, że Uber będzie wreszcie dostępny we Włoszech.

  Już od dawna cieszyłem się na tę wiadomość i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła z niego korzystać!

 4. Karol
  30 maja 2022 @ 14:10

  Super! Jestem mile zaskoczony, że aplikacja Uber rozszerza swoją działalność.

  Podoba mi się, że Uber wykorzystuje swoją platformę, aby pomóc ludziom w znajdowaniu przejazdów i szybszym dotarciu do celu, ale równie ważne jest to, że szuka sposobów na ograniczenie emisji spalin przez pojazdy i poprawę jakości powietrza.

 5. Wiktoria
  30 maja 2022 @ 14:11

  Zawsze uwielbiałam korzystać z tej aplikacji i cieszę się, że radzi sobie ona na tyle dobrze, że może rozszerzyć swój zasięg.

Dodaj komentarz